200 ₺ /gün'den
Şimdi Rezervasyon Yap

Symbol Otomatik

Oylanmamış

Ücret iptali

Teslimde Öde

Limitsiz KM

Yol Yardım

Genel Bakış

 

KİRALAMA KOŞULLARI

1. Sürücü Belgesi ve Yaş Sınırlamaları

Araç kiralayabilmek için 23 yaşını doldurmuş olmanız en az 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Minimum yaş sınırı farklı araç sınıflarına göre değişkenlik gösterebilir.

2. Kiralama Süresi

Araç kiralama süresi en az 24 saattir.24 Saati Aşan Durumlarda Saat Başı Ek Ücret Alınır.

3.Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar

Günlük araç kiralamalarda ilan edilen ücretlere şu hizmetler dahildir: 150 km (Van tipi raçlarda 200 km) günlük kilometrede kullanım hakkı, (Günlük Kullanım Hakkının Aşılması Durumunda Km Başı 0,60 krş. Ücret Tahsil Edilir.)Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ile %18 Katma Değer Vergisi

4. Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar

Tüm araç kiralamalarında ilan edilen ücrete dahil omayan ürün ve hizmetler şunlardır: Akaryakıt, 360 Hasar Güvencesi, 360 Plus Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Ofis müsaitlik durumuna göre Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu, Navigasyon ve benzeri ek aksesuarlar-eklentiler, Ek Sürücü ile Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti,Trafik Cezaları.

5. Trafik Cezaları

Yürürlükte olan trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içinde oluşan ancak kiralama bitimi sonrasında elimize ulaşan trafik ve kaçak köprü, otoyol geçişi cezaları, kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. Trafik cezalarında 20TL+KDV hizmet bedeli uygulanmaktadır.

6. Önemli Notlar

Herhangi bir kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden kazanın şekline uygun kaza tespit tutanağı tutulması ya da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınması ve 7/24 hizmet veren 0532 152 37 74 numaralı Tam Destek Hattına bilgi verilmesi zorunludur. Aracın çalınması durumunda da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak 7/24 hizmet veren 0532 152 37 74 numaralı Tam Destek Hattına bilgi verilmesi zorunludur. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3’cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, 7/24 hizmet veren 0532 152 37 74 telefonu Arayabilirsiniz.

Daha Fazla Görün

Araç Özellikleri

2 Yıllık Ehliyet
23 Yaş Üstü
Klima

Arabanın Konumu

yorumlar

0/5
Oylanmamış
Buna göre 0 görüntüleme
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
1 -0 , 0 toplamı gösteriliyor
Created with Sketch.
200 ₺ /gün'den

Firma Yetkilisi

admin

2020 Tarihinden Beri Üye

Güncellemeleri ve Daha Fazlasını Alın

Gelen kutunu kontrol et.

Abone Olun

*Kampanyalardan Haberdar Olun